top of page

Zespół UNIfest.

UNIfest to grupa przyjaciół, doświadczonych projektantów, która zdecydowała się walczyć o świat zaprojektowany z myślą o wszystkich. 

Wierzymy w ludzi i edukację.

Stawiamy na współpracę i relację z partnerami. 

Z pasją promujemy projektowanie uniwersalne i dostępność.

Czarno-białe zdjęcie Magdaleny Storożenko-Polak

Prezeska Fundacji

Magdalena Storożenko Polak

Architektka i edukatorka. Rzeczniczka dostępności.

Prezeska zarządu Places Foundation i absolwentka wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych Archi:Kultura na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. 

Prawdziwa kobieta renesansu. Uwielbia wymyślać i prowadzić warsztaty z zakresu architektury i designu dla każdej grupy wiekowej! Autorka programów edukacyjnych na temat projektowania uniwersalnego dla urzędników, studentów i młodzieży. 

Doświadczona i pełna pasji edukatorka dostępności i projektowania uniwersalnego.

  • Instagram
  • LinkedIn
Czarno-białe zdjęcie Blanki Przedpełskiej

Koordynatorka Festiwalu

Blanka Przedpełska

Projektantka interdyscyplinarna i pełna pasji koordynatorka!

Absolwentka wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Obecnie kontynuuje studia na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. 

Zainteresowana głównie projektowaniem empatycznym  i uniwersalnym. Jej największą siłą jest połączenie wielu kompetencji i wielozadaniowość! Prawdziwa oaza spokoju, a jednocześnie rzeczniczka walki przeciwko nierównościom.

Od 2021 roku jest aktywną członkinią międzynarodowej inicjatywy Meeting of Design Students, która zrzesza studentów i młodych profesjonalistów z różnych dyscyplin kreatywnych.
 

  • Instagram
  • LinkedIn
Czarno-białe zdjęcie Kamili Haja

Wiceprezeska Fundacji

Kamila Haja

Architektka i kreatorka innowacji!

Wiceprezeska zarządu Places Foundation i absolwentka wydziału Architektury Politechniki Śląskiej oraz studiów podyplomowych z Zarządzania Innowacją na SWPS. 

Perfekcjonistka dokładna jak szwajcarski zegarek. W życiu zawodowym, ale również prywatnym nie ma dla niej rzeczy niemożliwych!

Wielokrotna uczestniczka, tutorka oraz organizatorka zarówno praktycznych jak i koncepcyjnych warsztatów dla studentów z zakresu architektury i designu. 

Specjalistka od tworzenia spójnej komunikacji wizualnej.

  • Instagram
  • LinkedIn
Czarno-białe zdjęcie Katarzyny Mizera

Grafika i Social Media

Katarzyna Mizera

Studentka architektury i niezastąpiona graficzka.

Kończy studia na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. 

Najczęściej w swoich projektach podejmuje się problematyki partycypacji społecznej w procesie planowania przestrzennego. Pełna pasji i zaangażowania, by walczyć o zwiększanie świadomości na temat dostępności i empatii w projektowaniu. 
Niezastąpiona w zespole “ogarniaczka” social mediów (o każdej porze dnia i nocy).

Brała udział w licznych festiwalach designu w Polsce oraz za granicą. Od 2021 roku jest członkinią międzynarodowej inicjatywy Meeting of Design Students (MEDS). 
 

  • Instagram
  • LinkedIn

Chcesz do nas dołączyć?

Napisz do nas wiadomość! 

bottom of page